وبلاگ - آخرین اخبار
سمعک زیمنس اکسپرینس

سمعک زیمنس اکسپرینس x | جدیدترین سمعک زیمنس آلمان

سمعک زیمنس اکسپرینس (X: Xperience)، جدیدترین سمعک های کمپانی زیمنس (سیگنیا) آلمان است که در اواخر سال ۲۰۱۹ به مرحله تولید رسید. این سمعک ها بالاترین تکنولوژی و فناوری ساخته شده در حال حاضر در دنیا را دارا هستند. از مشکلات نسل قبلتر تمام سمعک این بود که هنگامیکه فرد در حال حرکت بود قادر به درک و بازشناسی گفتار به صورت بهینه نبود. این مشکل با نسل جدید سمعک های X زیمنس آلمان برطرف شده است. این تکنولوژی به کار رفته در سمعک ها که acoustic-motion sensors یا سنسورهای اکوستیکی –حرکتی نام دارد باعث می شود که در تمام محیط ها از جمله زمانی که فرد در حالت حرکت است درک گفتار و کاهش نویز محیط و زمینه به صورت مداوم داشته باشد.
این فناوری موجود در نسل جدید سمعک زیمنس اکسپرینس (X: Xperience) ، برای اولین بار است که اطلاعات حاصل از حرکت فرد با اطلاعات اکوستیکی سمعک ادغام کرده است و باعث وضوع بیشتر درک گفتار در محیط های مختلف و نیز رضایت بیش از ۹۰ درصد کاربران و استفاده کننده گان از این سمعک ها شده است. از دیگر جزئیات این تکنولوژی روز دنیا، استفاده از پردازشگر Dynamic Soundscape است. این پردازشگر به کاربر سمعک این اجازه را می دهد که علی رغم این که بیشترین درک گفتار در محیط های مختلف را داشته باشد باعث می شود فرد از صدای اطراف خود هم آگاهی داشته باشد به این صورت طیفی از صداهای واضح در کنار آگاهی از سایر اصوات حتی در صورتی که ممکن است بار معنایی زیادی نداشته باشند را برای فرد فراهم می آورد.

با جدیدترین سمعک های روز دنیا کلمه از گفتار را از دست ندهید و از شنیدن لذت ببرید

انواع مدل های سمعک زیمنس اکسپرینس

نسل جدید سمعک زیمنس که شامل سمعک زیمنس اکسپرینس (X: Xperience) است؛ در دو مدل موجود هستند. این دو مدل از نوع سمعک های ریک (رسیور در کانال گوش) ، یا به عبارت دیگر سمعک های که دارای سیم نازک هستند و کمترین دید را دارند می باشند. این دو مدل عبارتند از:

 1. مدل pure 312 X
 2. مدل Pure Charge &Go X (سمعک شارژی)

خرید سمعک زیمنس اکسپرینس

در سایت تهران صفیر با انواع سمعک از جمله سمعک فوناک بیشتر آشنا شوید.

در مدل pure 312 X سمعک زیمنس اکسپرینس ، که از باتری ۳۱۲ استفاده می کند تمام ویژگی های سمعک های قبلی زیمنس به نام نسل NX را دارا می باشد و همچنین اینکه مجهز به سنسورهای حرکتی –اکوستیکی می باشد. این سمعک با حفظ تکنولوژی سمعک های قبل و اضافه شدن فناوری جدید از نظر اندازه ۲۰% کوچکتر می باشند. از دیگر امتیازات این سمعک امکان استفاده از تکنولوژی تله کویل در سمعک است. تله کویل وسیله ای است که باعث اتصال اتوماتیک سمعک به تلفن همراه می شود و در درک گفتار هنگام صحبت کردن با موبایل کمک شایانی می کند. نکته جالب اینجاست که در طراحی جدید سمعک ها، این وسیله در درب باتری قابل جایگذاری است لذا در افرادی که نیاز به این وسیله ندارد از درب باتری معمولی استفاده می شود و حجم کوچک تله کویل به سمعک اضافه نمی شود. شاید بتوان با همین نکته ساده به اهمیت دادن به تمام ویژگی های سمعک در کمپانی های بزرگ پی برد.
در مدل Pure Charge &Go X ، که تمام ویژگی های سمعک زیمنس اکسپرینس مدل اول را داراست و تنها تفاوت آن این است که این سمعک ها به جای استفاده از باطری سمعک از شارژر مخصوص استفاده می کنند. با شارژ ۴ تا ۵ ساعت می توان به راحتی و بدون نگرانی ۲۰ ساعت از سمعک استفاده مداوم داشت. در همین سمعک ها Fast-charging هم دارند به این معنا که با نیم ساعت شارژ (۳۰min=7H use) می توان ۷ ساعت از سمعک استفاده کرد.

لیست قیمت سمعک زیمنس اکسپرینس

برای کسب اطلاع یشتر از نمایندگی سمعک زیمنس و انواع برندهای دیگر به بخش مقالات سایت مراجعه نمایید.

دنیا بدون صدا، زجر آور است خود را از نعمت شنیدن محروم نکنید

مهمترین ویژگی های سمعک زیمنس اکسپرینس

سمعک های نسل اکسپرینس یا ایکس که آخرین و جدیدترین سمعک های این برند آلمانی محسوب می شوند. دارای آخرین تکنولوژی به کار رفته در سمعک هستند و دارای بالاترین کیفیت صدا در بین سایر مدل های سمعک می باشند. همان طور که ذکر گردید این سمعک ها در حال حاضر به صورت پشت گوشی هستند. در ادامه مهمترین ویژگی های این سمعک ها ذکر می گردد:

 •  جدیدترین سمعک زیمنس آلمان محصول ۲۰۱۹
 •  مجهز به سنسورهای حرکتی-اکوستیکی
 •  عرضه به صورت سمعک های باتری دار و قابل شارژ
 •  داراری مدار حذف و درمان وزوز گوش در افراد مبتلا به تینیتوس
 •  درک گفتار بهتر در اکثر محیط ها از جمله محیط های نویزی
 •  قابلیت ارتباط با موبایل بدون نیاز به سیم (بلوتوث دار)
 •  امکان اتصال دو سمعک به هم از طریق بلوتوث (e2e)
 • قابلیت تنظیم سمعک با اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی ها
 • سایز کوچکتر و ۲۰% شارژ بیشتر نسبت به نسل قبلی سمعک NX
 • قابل عرضه در رنگ های مختلف برای سلیقه های مختلف

قیمت سمعک زیمنس اکسپرینس

ما برای حل مشکل شنوایی تان در کنار و همراه شما هستیم: کلینیک سمعک تهران صفیر

تجویز انواع جدیدترین سمعک زیمنس آلمان از جمله سمعک زیمنس اکسپرینس (X) ، در کلینیک شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر واقع در شمال شهر تهران (خیابان شریعتی- قلهک)، با مدیریت جناب آقای دکتر ولدبیگی متخصص شنوایی و تجویز سمعک، به عنوان یکی از نمایندگی های سمعک زیمنس (سیگنا) آلمان، قابل ارائه می باشد. همچنین برای کسب اطلاع از قیمت سمعک انواع برندها می توانید مقالات سایت تهران صفیر را مطالعه بفرمایید.

پاسخ به سوالات رایج در مورد سمعک زیمنس اکسپرینس | ایکس

آشنایی بیشتر دررابطه با انواع سمعک ازجمله سمعک زیمکس اکسپرینس ایکس نیازمند داشتن اطلاعات مفید است. سوالات زیادی درباره قیمت، نحوه خرید و نحوه استفاده از این نوع سمعک وجود دارد که در ادامه با بررسی متداولترین سوالات اطلاعات مفید را در اختیار شما قرار می دهیم:

سمعک زیمنس اکسپرینس چیست؟

جدیدترین سمعک زیمنس آلمان، سمعک اکسپرینس یا ایکس (X) نام دارد. این سمعک در سال ۲۰۲۰ ارائه شده است و از ویژگی متمایز این سمعک استفاده از سنسورهای آکوستیکی-حرکتی در پردازش صدا می باشد نتیجه اینکه سمعک ها در حال حرکت فرد هم، بهترین کیفیت صدا را حفظ می کنند.

انواع مدل سمعک اکسپرینس|ایکس کدامند؟

این سمعک ها به صورت داخل گوشی و نیز پشت گوشی از نوع ریک موجود می باشند. سمعک های پشت گوشی نیز به دو صورت شارژی و باتری خور موجود می باشند. این سمعک ها در سه رده فناوری به نام ۳، ۵ و ۷ قابل عرضه هستند.

میزان نگهداری شارژ در این سمعک ها چقدر است؟

سمعک های پشت گوشی به صورت شارژی نیز ارائه می شوند. در این سمعک ها با یک بار شارژ ۴ تا ۵ ساعته، می توان به صورت مداوم ۲۰ ساعت از سمعک استفاده کرد. همچنین اینکه این سمعک ها مجهز به شارژ سریع (Fast-charging) هستند به این ترتیب با نیم ساعت شارژ می توان ۷ ساعت از سمعک گوش استفاده کرد.

 

ویژگی های اصلی سمعک های اکسپرینس | ایکس کدامند؟

سایز کوچکتر نسبت به سمعک های قبلی، قابلیت تنظیم از طریق موبایل و نیز استریمینگ صدا، درک گفتار واضح در محیط های شلوغ، قابلیت پوشش وزوز از طریق مسکر برخی از خصوصیات منحصر به فرد این سمعک آلمانی است.

از کجا سمعک اکسپرینس| ایکس آلمان تهیه کنیم؟

کلینیک سمعک تهران صفیر با مدیریت جناب آقای دکتر ولدبیگی، یکی از نمایندگی های رسمی زیمنس (سیگنیا) آلمان در شهر تهران است در این کلینیک تمامی مدل های سمعک اکسپرینس ایکس آلمان با آخرین روش های علمی تجویز می گردد. در این مرکز خدماتی برای خرید سمعک در نظر گرفته شده است.

نویسنده: دکتر ایوب ولدبیگی

دارای مدرک دکترای تخصصی شنوایی شناسی  Doctor of philosophy Degrees( Ph.D.) Audiology از دانشگاه علوم پزشکی ایران (IUMS)، مدرس و عضو کادر آموزش دانشگاه، حیطه فعالیت تجویز انواع سمعک های به روز دنیا، ارزیابی تخصصی شنوایی و درمان وزوز گوش.

 

خوب بشنوید خوب زندگی کنید

سمعک تهران صفیر

دکتر ولدبیگی

4/5 - (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - سمعک نامرئی هوشمند تهران صفیر
مشاوره رایگان
×
تماس تلفنی با مشاور تهران صفیر 09129214119 Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat