وبلاگ - آخرین اخبار

قیمت سمعک ویدکس دانمارک در ۴ سطح متفاوت widex

بررسی قیمت سمعک ویدکس دانمارک هدف تدوین این مقاله است. برای ارزش گذاری و تعیین قیمت سمعک widex، مانند هر کالای دیگری عوامل متعددی موثر می باشد. اما آنچه که در تعیین قیمت سمعک نقش زیادی ایفا می کند سطح فناوری یا تکنولوژی به کار رفته در سمعک است. با پیشرفت علم در حوزه مهندسی و پزشکی، سمعک هم از این قافله عقب نمانده است و با گذشت زمان از نظر تکنولوژی یا به عبارتی ساده تر از نظر بهبود کیفیت صدای تولیدی، پیشرفت قابل توجهی داشته است.

محصول سمعک ویدکس

 

برای فهم بیشتر پیشرفت تکنولوژی که رابطه مستقیمی با قیمت سمعک دارد در ادامه توجه شما را به یک مثال متناسب در این زمینه جلب می کنیم. هدف اصلی سمعک به صورت کلی تقویت صدا است. از طرفی کساییکه افت شنوایی دارند به علت بهم خوردن سیستم هنجار شنوایی، از رفلکس های اکوستیکی که به صورت طبیعی در افراد وجود دارد و مانع ورود صدای بلند به گوش می شود محروم هستند لذا تجویز سمعک در این افراد باید با دقت انجام شود به طوریکه با تنظیم مناسب سمعک اجازه ورود صداهای بلند و مضر داده نشود. به همین علت اگر سمعکی دارای چنین سیستم حفاظتی و مراقبی نباشد باعث می شود صدا بی رویه وارد گوش شده و به دستگاه شنوایی آسیب بزند. لذا در سمعک های هوشمند و با تکنولوژی به روز این مشکل برطرف شده است. نتیجه اینکه اگر سمعک دارای تکنولوژی بالاتری باشد این امکانات و مزایا را دارد و فرد بدون نگرانی می تواند از سمعک استفاده کند. قیمت سمعک ویدکس نیز دقیقا ارتباط مستقیمی با تکنولوژی به کار رفته در آن دارد و بر این اساس با توجه به تکنولوژی های مختلف به کار رفته در این سمعک ها، قیمت های متفاوتی هم برای آنها وجود دارد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت سمعک نامرئی می توانید به مقالات دیگر سایت مراجعه نمایید.

 

فروش سمعک ویدکس

 

برآورد قیمت سمعک ویدکس در ۴ سطح

با توجه به سطوح تکنولوژی مختلف به کار رفته در قیمت سمعک ویدکس ، می توان به طور کلی ۴ سطح قیمتی برای محصولات این کمپانی دانمارکی در نظر گرفت. این سطوح عبارتند از:

سطح عالی سمعک ویدکس

در این سطح، سمعک ها دارای جدیدترین و عالی ترین پلت فرم ساخته شده در سمعک های ویدکس یعنی E-Platform هستند، ویژگی های سمعک های قبلی را دارا هستند و بهترین و واضح ترین صدای تولیدی سمعک ها را می توان در این رده جستجو کرد. قیمت سمعک ویدکس در این رده از سمعک ها بین ۷ میلیون تا ۱۱ میلیون تومان برآورد می شود.

سطح پیشرفته سمعک ویدکس

سمعک های موجود در این رده همه انواع کم شنوایی ها را پوشش داده و به صورت کوچکترین سمعک های داخل گوشی و نامرئی، تا قویترین سمعک ها را شامل می شوند. اتصال به موبایل و دیگر وسایل بلوتوث دار، مدار حذف فیدبک، گفتار واضح در محیط های مختلف از ویژگی های این سمعک ها می باشند. قیمت سمعک ویدکس در این سطح از تکنولوژی بین ۵ تا ۸ میلیون برآورد می شود.

سطح استاندارد سمعک ویدکس

این سطح از سمعک برای همه افراد با کم شنوایی های مختلف مناسب می باشند و ضمن در برداشتن تکنولوژی و هوشمند بودن سمعک ها، قیمت مناسب و ایده آلی دارند. استفاده از کانال های مختلف برای شفافیت صدا، گرفتن نویز محیط، ضدآب بودن و … از ویژگی های این رده از سمعک هاست. قیمت سمعک در این سطح از فناوری بین ۳ میلیون تا ۵ میلیون تومان می باشد.

سطح پایه سمعک ویدکس

سمعک های کمپانی دانمارکی، علاوه بر داشتن گستره سمعک در انواع مختلف، دارای طیف قیمتی زیادی هم می باشند به طوریکه برای هر فردی با کم شنوایی مختلف و در بازه قیمتی بسیار پایین هم سمعک های خوب و قابل قبولی وجود دارد. در این سطح ، سمعک های حداقل های لازم برای یک شنوایی خوب را دارند و همچنین اینکه با حداقل هزینه می توان این سمعک ها را خریداری کرد. حدود قیمت سمعک در این سطح بین ۲ میلیون تا ۳ و نیم میلیون تومان می باشند.

هزینه سمعک یونیترون

 

جمع بندی

تجویز سمعک یک پروسه پیچیده است و نیاز به علم وتبحر کافی دارد. از آنجاییکه سمعک با سلامت انسان در ارتباط است استفاده از سمعک های به روز، هوشمند و چکاپ های دوره ای بعد از گرفتن سمعک جهت حفاظت باقی مانده شنوایی توصیه می شود. برای کسب اطلاع از سمعک ویدکس و باتری سمعک ویدکس به دیگر مقالات سایت مراجعه فرمایید.

3.7/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - سمعک نامرئی هوشمند تهران صفیر
مشاوره رایگان
×
تماس تلفنی با مشاور تهران صفیر 09129214119 Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat