وبلاگ - آخرین اخبار
قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک زیمنس نامرئی هوشمند آلمان

قیمت سمعک زیمنس هوشمند نامرئی ساخت آلمان بر اساس یک سری معیارهای تکنیکال، بین حداقل ۳میلیون تومان تا حداکثر ۱۳ میلیون تومان برآورد می شود. اگر سمعک زیمنس را انتخاب کرده اید بی شک گزینه مناسبی است اما با این حال توجه به فاکتورهای که بر روی تجویز سمعک مناسب، تاثیر گذار هستند نقش مهمی در موفقیت و استفاده بهینه از سمعک ایفا می کند. توصیه می شود با توجه به پیچیدگی تجویز مناسب سمعک ضمن مطالعه این مقاله و سایر مطالب مشابه، قبل از اقدام به خرید سمعک حتما با ادیولوژیست مشاوره نموده و بعد از آن، از بین سمعک های پیشنهادی، سمعک دلخواه را انتخاب کنید.

۱۰ فاکتور موثر بر قیمت سمعک زیمنس

سمعک برخلاف بسیاری از کالای خریدنی، صرف نظر شما برای خرید آن، کفایت نمی کند و عوامل بسیاری بر روی آن موثر است لذا قبل از تهیه و خرید سمعک توجه به عوامل تاثیر گذار بر آن مهم است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم در حوزه ساخت سمعک، فاکتورهای زیادی بر روی قیمت سمعک زیمنس تاثیر گذار است که در ادامه به ۱۰ فاکتور اصلی موثر اشاره می شود، این فاکتورها عبارتند از:

  1. هوشمند یا آنالوگ بودن سمعک
  2. قابلیت وایرلس بودن سمعک
  3. ضدآب بودن یا نبودن سمعک
  4. تنظیم اتومات سمعک بر اساس یادگیری از محیط
  5. قابلیت اتصال و کنترل سمعک از طریق موبایل
  6. دارا بودن مدارهای حذف وزوز گوش
  7. دارا بودن حذف سوت سمعک
  8. دارا بودن حذف نویز اضافی
  9. میزان مصرف باطری سمعک
  10. شارژی بودن یا نبودن سمعک

قیمت سمعک زیمنس

توجه به این فاکتورها و نیز عواملی که بر روی شنوایی تاثیر می گذارد از جمله میزان و نوع کم شنوایی، سن، شغل، محیط کار، جنسیت و کانال گوش و غیره … در مجموع بر تجویز سمعک مناسب اثرگذار خواهد بود. علاوه بر مطالب گفته شده، سطح تکنولوژی و سال تولید سمعک هم بر قیمت سمعک اثر گذار خواهد بود. قیمت سمعک زیمنس به طور کلی بر اساس سطح تکنولوژی به کار رفته در آن محاسبه می شود.

مزایای خرید از کلینیک سمعک تهران صفیر

کلینیک سمعک تهران صفیر با مدیریت جناب آقای دکتر ولدبیگی یکی از کلینیک های موفق در حوزه سمعک می باشد. در این مرکز کلیه خدمات مربوط به سمعک اعم از تجویز سمعک های نامرئی، سمعک های هوشمند با تکنولوژی روز دنیا، تجویز سمعک برای تمامی سنین و … انجام می شود. این مرکز یکی از نمایندگی های رسمی زیمنس آلمان در ایران است که در شهر تهران واقع شده است. مزایا و تسهیلاتی در این کلینیک فراهم شده است از جمله اینکه امکان تست سمعک قبل از خرید، تقسیط کردن بخشی از هزینه سمعک، گارانتی و خدمات پس از فروش سمعک. در این زمینه شما می توانید با کلینیک تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شود. کارشناسان این مرکز با کسب اطلاعات لازم در مورد شنوایی، بهترین راهکار و مشاوره قبل از مراجعه به کلینیک به شما خواهند داد و برای انتخاب سمعک مناسب به شما کمک خواهند کرد.

قیمت سمعک بر اساس تکنولوژی

لذا بر اساس تکنولوژی به کار رفته در سمعک ها چهار رده قیمتی می توان در نظر گرفت. این چهار سطح عبارتند از:

سطح تکنولوژی زیمنس اکسپرینس (Xperience)

این نوع سمعک زیمنس هوشمند محصول سال ۲۰۲۰ هستند جزو جدیدترین سمعک ها هستند که البته به صورت ریک یا رسیور داخل کانال موجود می باشند. این سمعک با ترکیب صدا و اطلاعات گرفته شده از حرکت، اولین نسل از سمعک هایی هستند که حین حرکت صدا کاملا واضح دریافت می گردد. قیمت سمعک زیمنس در این سطح تکنولوژی بین ۷ میلیون تومان تا ۱۳ میلیون تومان برآورد می شود.

سطح تکنولوژی زیمنس ان ایکس (NX)

سمعک های موجود در این سطح بیشترین تعداد انواع سمعک ها را شامل می شوند دارای فن آوری روز دنیا هستند و سمعک های نامرئی واقعی در این سطح از تکنولوژی ساخته می شوند. برای تمام کم شنوایی ها مناسب بوده و در بیشتر افراد قابل استفاده می باشند. دارای انواع سمعک های شارژی و غیر شارژی می باشند. قیمت سمعک زیمنس در این سطح تکنولوژی بین ۵ میلیون تومان تا ۱۱ میلیون تومان می باشند.

سطح تکنولوژی زیمنس پرایمکس (Primax)

این سمعک های محصول سال ۲۰۱۶ می باشند و دارای سمعک های وایرلس واقعی می باشند دارای انواع سمعک برای کم شنوایی های مختلف می باشند و نیز لوازم جانبی زیادی برای این سمعک وجود دارد. قیمت حدودی برای این سمعک ها بین ۴ میلیون تومان تا ۹ میلیون تومان در نظر گرفته می شود.

سطح تکنولوژی زیمنس باینکس (Binax)

سمعک های موجود در این سطح، سطح اقتصادی سمعک های زیمنس را شامل می شوند هر چند چند نسل بالاتر از این سمعک ها تولید شده است ولی همچنان تولید این سمعک ها ادمه دارد و بسیاری از افراد با کم شنوایی مختلف از این سمعک ها استفاده می کنند. علت اشتیاق به این سمعک ها، قیمت پایین و دارا بودن پلتفرم مخصوص سمعک زیمنس در این سمعک هاست. قیمت سمعک زیمنس در سطح پایه تکنولوژی، بین ۳ تا ۵ میلیون تومان برآورد می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت سمعک نامرئی به دیگر مقالات سایت تهران صفیر مراجعه نمایید.

قیمت سمعک زیمنس آلمان

برای آشنایی بیشتر با سمعک هوشمند زیمنس به بخش مقالات مراجعه نمایید.

نکته پایانی

قیمت سمعک زیمنس نسبت به دیگر سمعک ها، به میزان اندکی گرانتر است اما با توجه به طول عمر بیشتر، دارا بودن از تکنولوژی زیمنس آلمان با بیش از ۱۵۰ سال سابقه، خدمات پس از فروش سمعک مناسب و عوامل زیاد دیگری این افزایش اندک قیمت را، به خوبی جبران می کند. توصیه می شود قبل از تهیه سمعک حتما از مشاوره ادیولوژیست بهره مند شوید چرا که خرید نامناسب سمعک، موجب هدر رفتن هزینه و اتلاف زمان است.

4.7/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - سمعک نامرئی هوشمند تهران صفیر
مشاوره رایگان
×
تماس تلفنی با مشاور تهران صفیر 09129214119 Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat