instagram اینستاگرام
021 2264 8270

قیمت سمعک

قیمت سمعک

سمعک وسیله ای است که از سه جزء اصلی میکروفون (دریافت کننده صدا)، برد سمعک (پردازشگر گفتار) و رسیور (بلندگو) تشکیل شده است.  آنچه که قیمت و ارزش سمعک را مشخص می کند هسته اصلی سمعک یعنی پردازشگر گفتار می باشد. با توجه به تکنولوژی به کار رفته در ساخت این پردازشگرها قیمت واقعی سمعک تعیین می شود.

مانند هر تکنولوژی دیگری، سمعک هم در گذر زمان پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.  به طوریکه یک سیر تدریجی از تکنولوژی های اولیه و پایه  بنام آنالوگ به سمت تکنولوژی های بهتر به نام های قابل برنامه ریزی ، دیجیتال، هوشمند و هوشمند وایرلس داشته است. به طور کلی هرچه تکنولوژی سمعک پیشرفته تر باشد قیمت سمعک هم بیشتر می شود. با توجه به اینکه سمعک ها دارای مدارها و سیستم های پردازشی مختلف هستند.

 لیست قیمت سمعک ها به صورت حدودی با توجه به تکنولوژی به کار رفته در سمعک: جدول (۱).

 

تکنولوژی سمعک قیمت به تومان
آنالوگ۸۰۰,۰۰۰
دیجیتال۱,۲۰۰,۰۰۰
هوشمند۲,۰۰۰,۰۰۰
هوشمند وایرلس۳,۰۰۰,۰۰۰

ارتباط  بین اندازه سمعک و قیمت

در ابتدا لازم است  توضیحات مختصری در ارتباط با نوع سمعک ها و قیمت ها داده شود. به صورت کلی قیمت اصلی سمعک را تکنولوژی به کار رفته در آن تعیین میکند. مهم است بدانیم هرچند به صورت کلی، هرچه اندازه سمعک کوچکتر شود قیمت بیشتر می شود درست است اما الزاما هر سمعکی که کوچکتر باشد به این معنی نیست که قیمتش از سایر سمعک های که اندازه بزرگتری دارند گرانتر باشد. چرا که همانطور که ذکر شد در درجه اول تکنولوژی بکار رفته در سمعک تعیین کننده ارزش و قیمت سمعک است.

باید خاطر نشان کرد در بین کمپانی هایی که سازنده سمعک هستند هم تفاوت هایی وجود دارد. قیمت هر برند سمعک از یک شرکت با شرکت دیگر متفاوت است.  مقصود از تکنولوژی سمعک پردازش های مختلفی است که روی صدا برای بهبود کیفیت آن انجام می شود. هر چی تکنواوژی بالاتر و مطابق با پیشرفت های اخیر در زمینه سمعک باشد  قیمت آن هم افزایش پیدا می کند.

تکنولوژی و قیمت سمعک

برخی از مهمترین تکنولوژی هایی که در سمعک ها استفاده می شود به صورت خلاصه شامل:

 • ۱- پردازش دیجیتال سیگنال
 • ۲- پردازش هوشمند سیگنال صوتی
 • ۳- مدار حذف صوت سمعک (حذف فیدبک)
 • ۴- مدار کاهنده نویز
 • ۵- تمرکز بر روی سیگنال های گفتاری
 • ۶- تمرکز شنوایی در یک جهت خاص (دایرکشنالتی)
 • ۷- شنوایی ۳۶۰ درجه
 • ۸- آگهی شنوایی فضایی
 • ۹- شنوایی دوگوشی
 • ۱۰- افزایش وضوح گفتار خود شخص
 • ۱۱- برنامه کنترل وزوز گوش (تینیتوس)
 •  ۱۲- تکنولوژی ضد آب
 • ۱۳- وایرلس بودن
 • ۱۴- ارتباط با گوشی های موبایل با سیستم آندروید و آیفون
 • ۱۵- ارتباط با تلویزیون
 • ۱۶-تعداد کانال و باندهای فرکانسی
 • ۱۷-دیجیتال فرا هوشمند
 • ۱۸- تنظیم از طرق موبایل توسط فرد استفاده کننده
 • ۱۹- رصد کردن محیط و تنظیم اتوماتیک خروجی سمعک بر اساس آن
 • ۲۰- کنترل از طریق اینترنت و ….می باشند.

مواردی چون، علایق شخصی افراد، وضعیت ادیولوژیکی و پزشکی هم نقش بسزایی در انتخاب سمعک دارد. عواملی چون میزان کم شنوایی و نوع کم شنوایی، وجود عفونت در سیستم انتقالی دستگاه شنوایی را حتما باید برای انتخاب سمعک در نظر گرفت.

توصیه اینجانب به عنوان دکترای تخصصی ارزیابی شنوایی، تعادل و تجویز سمعک  برای انتخاب سمعک این است که، از سمعک هایی که ادیولوژیست شما، با درنظرگرفتن تمام جوانب کار، تجربه و میزان رضایت مندی افرادی که سابقه استفاده از سمعک را دارند و ….به شما توصیه می کند، سمعک را انتخاب کنید و اصرار بر استفاده از یک مدل خاص نکنید.

جدول (۲ ) : لیست قیمت سمعک ها بر اساس کمپانی سازنده 

 

شرکت سازنده سمعکحداقل قیمت به تومانحداکثر قیمت به تومان
زیمنس (آلمان)۲,۴۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
اتیکن (دانمارک)۲,۸۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
استارکی (آمریکا)۲,۳۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
فوناک (سوئیس)۱,۶۰۰,۰۰۰۷,۸۰۰,۰۰۰
یونیترون (کانادا)۱,۲۰۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
اینترتون (دانمارک)۱,۲۰۰,۰۰۰۷,۰۰۰,۰۰۰
ویدکس (دانمارک)۱,۹۰۰,۰۰۰۹,۵۰۰,۰۰۰

 

 

 

قیمت سمعک نامرئی

سمعک های نامرئی به سمعک های اطلاق می شوند که داخل گوش قرار میگیرند و قابل دیده شدن نیستند.  برای ساخت این سمعک ها، ابتدا از گوش فرد قالب اولیه گرفته می شود و سمعک داخل این قالب قرار میگیرد. پس از ساخته شدن این سمعک ها ، تنها خود همان شخص می تواند از سمعک استفاده کند. این سمعک ها در افراد مختلف بر اساس اندازه و حجم کانال گوش آنها ساخته می شود.

امکان دیده شدن سمعک در افراد بزرگسال و در کسانیکه کانال بزرگتری دارند کمتر است. در کودکان و کساییکه کانال کوچکتری دارند مانند خانم ها، مهارت ادیولوژیست می تواند بسیار کمک کننده باشد. از نظر علمی این گونه سمعک ها که در ابتدای مجرای و کانال گوش قرار میگیرند را سمعک های CIC: Complete In the Canal می نامند.

سمعک های داخل گوشی واقعی: (IIC)

اخیرا سمعک های وجود دارند که قبلا امکان ساخته شدن آنها وجود نداشت. از آنجاییکه این سمعک ها بعد از خم دوم طبیعی گوش قرار میگیرند قابل دید نمی باشند. این سمعک ها ، سمعک های نامرئی واقعی هستند.  اسم این نوع سمعک ها IIC: Invisible In the Canal است. بر اساس آنچه ذکر گردید قیمت سمعک های نامرئی با توجه به تکنولوژی بکار رفته در آنها و همچنین اینکه از چه برندی استفاده شود متغیر خواهد بود.

 لیست قیمت سمعک های نامرئی شرکت های کشورهای مختلف: جدول (۳)

برند سمعکحداقل قیمت به تومان
زیمنس (آلمان)۳,۲۰۰,۰۰۰
اتیکن (دانمارک)۲,۸۰۰,۰۰۰
استارکی (امریکا)۲,۰۰۰,۰۰۰
فوناک (سوئیس)۱,۸۰۰,۰۰۰
یونیترون (کانادا)۱,۸۵۰,۰۰۰
اینترتون (دانمارک)۱,۳۰۰,۰۰۰
ویدکس (دانمارک)۱,۹۰۰,۰۰۰

 

قیمت سمعک زیمنس

شرکت زیمنس یکی از سرآمدترین کمپانی ها در ساخت سمعک است که فعالیت خود را از سال ۱۸۷۸ میلادی یعنی بالغ بر ۱۴۰ سال پیش شروع کرده است. محصولات این شرکت در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا عرضه می شود. شرکت زیمنس سه سال پیش اسم شرکت خود را به  Sivantos  تغییر داد. این شرکت محصولات خود در زمینه سمعک را با عنوان signia  وارد بازار کرده است.

از ویژگی بارز سمعک های سیگنیا (زیمنس) علاوه بر افزایش وضوح گفتار بویژه در محیط های شلوغ، استفاده از بالاترین تکنولوژی برای طبیعی بودن صدای خود فرد است. همچنین در کنار کیفیت منحصر بفرد صدا، استحکام قطعات و طول عمر آنهاست. با مراقبت های پایه و ساده امکان استفاده از این سمعک به بیش از یک دهه وجود دارد.

با توجه به مدل های مختلف، قیمت سمعک های زیمنس، از ۲۴۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰۰تومان برآورد می شود.

قیمت سمعک اتیکون

شرکت اتیکون توسط یک مرد دانمارکی به نام Hans Demant، با هدف کمک به همسر ناشنوای خود در سال ۱۹۰۳ میلادی راه اندازی شد. در حال حاضر این شرکت یکی از قویترین شرکت های تولید سمعک در جهان است. استراتژی این شرکت استفاده از آخرین دست آوردهای مهندسی در ساخت محصولات خود است. به همین جهت پیشرفت های بسیار زیادی در حیطه شنوایی بهتر در محیط های نویزی و بویژه هنگام صحبت کردن چندنفره multiple talkers  بدست آورده اند. شاید بتوان گفت سمعک های این شرکت در زمینه شناسایی گفتار در نویز همهمه و در محیط های شلوغ، که دغدغه اصلی افراد کم شنوا است برطرف کرده است.

با توجه به مدل های مختلف، قیمت سمعک های اتیکن،  از ۲۸۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰۰۰تومان برآورد می شود.

قیمت سمعک استارکی

شرکت استارکی توسط شخصی به نام William Austin  در سال ۱۹۶۷ در آمریکا تاسیس شد. این شرکت با گروه R&D  قوی ای که دارد در بسیاری از حوزه های شنوایی پیشرفت های چشمگیری داشته است. از مهمترین ویژگی های محصولات این کمپانی، استفاده از آخرین تکنولوژی در زمینه حذف فیدیک (صوت سمعک) و همچنین جزو اولین کمپانی هایی است که از پوشش نانو برای مقاومت در برابر آب و رطوبت در قطعات سمعک استفاده کرده است. این شرکت تلاش زیادی در زمینه ساخت سمعک های کاملا نامرئی نموده است و تا حد زیادی توانسته است نسبت به بقیه شرکت ها در این زمینه موفق عمل کند از نمونه های این سمعک ها  SoundLens است.

با توجه به مدل های مختلف، قیمت سمعک های استارکی، از ۲۳۰۰۰۰ تا ۱۰۵۰۰۰۰تومان برآورد می شود.

قیمت سمعک فوناک

این شرکت با بیش از ۷۰ سال سابقه تحقیق و جستجو در ارتباط با وسایل کم شنوایی و سمعک در سال ۱۹۴۷ میلادی در Switzerland (سوئیس) تاسیس گردید. این کمپانی عنوان کرده است که رسالت دارد که راهکارهای مناسبی برای افرادی که مشکل شنوایی دارند ارائه کند به طوریکه سبک زندگی اجتماعی و روانی آنها را تغییر دهد. این شرکت در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا نمایندگی فعال دارد. این کمپانی در زمینه Binaural Voice Stream Technology یعنی استفاده از تکنولوژی دو گوشی برای وضوح بیشتر گفتار سرآمد است. این تکنولوژی باعث گفتار بهتر در شرایط باد می شود همچنین گفتار ۳۶۰ درجه یعنی آگاهی از وجود صدا در تمام محیط اطراف با تمرکز بر روی اصوات گفتاری را فراهم می­کند.

با توجه به مدل های مختلف، قیمت سمعک های فوناک، از ۱۶۰۰۰۰ تا ۱۲۵۰۰۰۰تومان برآورد می شود.

قیمت سمعک یونیترون

در سال ۲۰۱۴ این کمپانی بزرگ کانادایی ۵۰ همین سال تاسیس خود را جشن گرفت. شرکت یونیترون که در سال ۱۹۶۴ میلادی شروع به کار کرد الان یکی از بزرگترین تولیدکننده های سمعک در دنیا محسوب می شود به طوریکه محصولات خود را به بیش از ۷۰ کشور دنیا صادر می کند. از موضات مهمی که این شرکت به آن پرداخته است تلاش برای کوچکتر درست کردن آنهاست به همین دلیل این کمپانی در سال ۲۰۱۷ با استفاده متفکران خود موفق به تولید کوچکترین سمعک دنیا و دریافت جایزه بهترین طراحی در این زمینه شده است.

از ویژگی های منحصربفرد این کمپانی ساخت سمعک هایی با پلتفرم Era است که این تکنولوژی بر طبیعی بودن صدا شهرت دارد. محصولاتی که با این پلتفرم ساخته می شوند شامل سمعک های Quantum, Moxi, Max و  Shine Rev است.

با توجه به مدل های مختلف، قیمت سمعک های یونیترون، از ۱۸۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰تومان برآورد می شود.

قیمت سمعک اینترتون

شرکت اینترتون در سال ۱۹۶۲ در آلمان تاسیس شد و امروزه به عنوان یکی از شاخه های بزرگ GN در کشور دانمارک مشغول به فعالیت است. شرکتی که به وسیله راه حل های صوتی هوشمند به بهبود کیفیت زندگی کمک می کند و به شما این امکان را می دهد که شنوایی بهتری داشته باشید.

یکی از دست آورهای بزرگ این کمپانی استفاده از تکنولوژی soundscape است به این معنی که برای درک بهتر اصوات محیطی همراه با اصوات گفتاری از تلفیق فرکانس های پایین  برای دریافت صداهای محیطی اطراف و فرکانس های بالا برای وضوح بیشتر اصوات گفتاری استفاده می­کند. صدای سمعک های گروه اینترتون دارای قدرت بالایی هستند و برای کساییکه افت شنوایی زیادی دارند مناسب می باشند.

با توجه به مدل های مختلف،قیمت سمعک های اینترتون، از ۱۲۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰۰ تومان برآورد می شود.

قیمت سمعک ویدکس

این شرکت دانمارکی در سال ۱۹۵۴ میلادی تاسیس گردید در حال حاضر با بکار گیری بیش از ۴۰۰۰ پرسنل در تمام دنیا و ارسال محصولات به بیش از ۱۰۰ کشور، یکی دیگر از بزرگترین تولیدکنندگان سمعک دنیا محسوب می شود. از اهداف شرکت بیان شده است که بهترین سمعک و بهترین خدمات پس از فروش را برای استفاده کنندگان  فراهم می آورد.

این کمپانی در تکنولوژی های زیادی سرآمد است ازجمله آنها طراحی و ساخت کوچکترین سمعک های کاملا نامرئی داخل گوشی، برنامه های ویژه برای درمان و پوشش وزوز گوش و همچنین جز اولین کمپانی هایست که ارائه دهنده سمعک های RITE رسیور در داخل گوش می باشد.

با توجه به مدل های مختلف، قیمت سمعک های ویدکس، از ۱۹۰۰۰۰ تا ۹۵۰۰۰۰۰ تومان برآورد می شود.

  

سمعک ارزان قیمت

 

سمعک ارزان قیمت چیست؟

سمعک ارزان قیمت به سمعکی گفته می شود که تکنولوژی پایینی دارد ، فقط دارای یک تقویت کننده صدا به همراه کانال پردازشی است و در ضمن توانایی متمایز کردن صداهای مختلف از هم را نخواهد داشت ، به همین دلیل قیمت پایینی دارد . قیمت سمعک بستگی به برند ( نام کمپانی)، تکنولوژی ، گارانتی، کیفیت ساخت و محصول دارد.

 

فاکتورهایی که در کاهش قیمت و ارزان ترشدن سمعک تاثیر گذار هستند:

 

۱) تکنولوژی در سمعک ارزان

با توجه به اینکه فناوری های جدید در ساخت سمعک ، قیمت این وسیله ضروری را برای بیماران کم شنوا افزایش می دهد،دولت در خصوص کمک به بیماران کم بضاعت بسته حمایتی خرید سمعک ارزان با استفاده از ارز دولتی را اختصاص داده است.در غیر اینصورت پایین بودن تکنولوژی در ساخت سمعک موجب کاهش و ارزان تر شدن قیمت سمعک شده که این امر کیفیت زندگی و رفاه بیمار را تحت تاثیر قرار می دهد.

۲) کمپانی ها/ شرکت ها که شامل ارز دولتی می شوند / برند های شامل تعرفه ارزان قیمت سمعک دولتی

 • سمعك اتيكن دانمارك
 • سمعك زيمنس آلمان
 • سمعك هانساتون آلمان
 • سمعك ويدكس دانمارك
 • سمعك بلتون آمريكا
 • سمعك هانساتون آلمان
 • سمعك استاركي آمريكا
 • سمعك اينترتون دانمارك
 • سمعك اتيكن دانمارك
 • سمعك برنافن سوئيس
 • سمعك ركستون آلمان
 • سمعك اي ام آلمان
 • سمعك برنافن سوئيس
 • سمعك ريسوند دانمارك
 • سمعك فوناك سوئيس

 

وجود لوازم جانبی سمعک همچون مواد اولیه قالب ، باتری ، گیره نگهدار سمعک و وسایل مصرفی با قیمت آزاد محاسبه می شود. به این معنی که اگر با افزایش قیمت خود وسیله مواجه نشویم اما قطعا قیمت لوازم جانبی ذکر شده افزایش خواهد یافت.

۳) گارانتی و سمعک ارزان :

در بسیاری از مواقع با چشم پوشی از خدمات پس از فروش و گارانتی ، سمعک های ارزان قیمت تری را می توان از مکان های غیر تخصصی خریداری کنیم اما ذکر این نکته ضروری است که ، سمعک وسیله ایی الکتریکی می باشد که در طول زمان استفاده ، نیاز به سرویس، چکاپ و تنظیمات دارد. از طرفی هر سمعک با توجه به میزان کم شنوایی و شرایط خاص بیمار به صورت اختصاصی توسط پزشک متخصص و یا اودیولوژیست تجویز می گردد .

 

۴) کیفیت ساخت در ارزان بودن قیمت سمعک

زمانی که گفته می شود سمعک ارزان قیمت، تصور ما سمعکی بی کیفیت است و وچود سمعک ارزان قیمت و با کیفیت در نظر بسیاری از افراد غیر ممکن است این در صورتی است که بسیاری از کمپانی های آلمانی و دانمارکی محصولاتی با نام سمعک ارزان تولید می کنند.

 

۵) استفاده از بیمه های خدمات درمانی/ بانک ها

شما می توانید با استفاده از بیمه های خدمات درمانی و بانکی نسبت به خرید ارزان ترسمعک و کم کردن هزینه های وسایل کمک شنوایی خود اقدام نمایید و اکثر بیمه های درمانی در ایران مبلغی از هزینه های کلی خرید سمعک را تحت پوشش خود قرار داده وافرادی که تحت پوشش این نوع بیمه ها هستند می توانند از این خدمات استفاده کنند.

 

۶) تعرفه بیمه ها / کمک هزینه خریدن سمعک

ارائه سه مدرک جهت استفاده از کمک هزینه برای تهیه سمعک ارزان ترلازم و ضروری می باشد:

۱) گواهی پزشک متخصص گوش،حلق و بینی ( سلام دکتر جان . لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید )

۲) ارزیابی شنوایی

۳) فاکتور معتبر خرید سمعک

 

۷) خریدن سمعک دسته دوم و البته ارزان

شاید شما بتوانید سمعکی از نوع دست دوم با قیمت ارزان تر تهیه کنید اما گاها به ندرت و انگشت شمار ممکن است برای شما کارایی لازم را داشته و کیفیت زندگی شما را ارتقا ببخشد و از طرفی سمعک دست دوم به علت تماس مستقیم با سطح پوست و آلودگی های موجود باعث انتقال بیماری هایی از قبیل بیماری های پوستی و غیره خواهد شد. حتی در صورت تمیز و ضد عفونی کردن آنها ، قادر به پاک کردن صد در صد آلودگی نخواهید بود.

و همچنین هر سمعک با توجه به ویژگی های شنوایی فرد کم شنوا تنظیم شده است که فرکانسی مشخص را پوشش خواهد داد. در هر صورت قبل ازاقدام به خرید سمعک ارزان و دست دوم حتما با متخصص یا مشاوره نمایندگی ها مشورت کنید.

 

نکته های ضروری برای تهیه سمعک های ارزان قیمت

– قیمت انواع سمعک ها از یک میلیون تومان تا بیست میلیون تومان می باشد که بسته به نوع بیمار و تجویز متخصص متفاوت خواهد بود ولی میزان قیمت کاملا به نرخ رشد ارز بستگی خواهد داشت.

– اما ذکر این نکته ضروری ایست که بهتر شنیدن شما تنها در گرو، پرداخت هزینه بیشتر از طرف شما برای خرید سمعک نیست بلکه لازمه آن تشخیص و تجویز درست سمعک توسط اودیولوژیست است.

– یکی دیگر از نکاتی که برای خرید سمعک ارزان باید توجه داشت برداشتن افراد واسطه ، با تهیه از نمایندگی های فروش میباشد که در ارزان تر شدن سمعک تاثیرگذار است. لازم به ذکر است که کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک صفیر نمایندگی اکثر برند های مطرح و مرغوب را دارا می باشد .

 

 

ملاحظاتی قبل از خرید سمعک

افرادی که  پس از ارزیابی های اولیه ادیولوژیست و پزشک متخصص نیاز به استفاده از سمعک برای آنها مبرم شده است باید در نظر داشته باشند که علی رغم اینکه سمعک یک وسیله کمک شنوایی است و به فرد کمک شایانی میکند اما ممکن است برای فرد هم گاها مضر باشد .

مصداق گفته فوق ذکر، این مطلب علمی و اساسی است که افراد کم شنوایی به واسطه اختلال در سیستم شنوایی نسبت به افراد طبیعی حساستر و یا به عبارتی بیشتر در معرض خطر، نسبت به اصوات بلند هستند لذا تجویز مناسب سمعک با روش هایی که باعث می شود سمعک به صورت بهینه به فرد در شنیدن صدا و گفتار کمک کند به مراتب حیاتی تر از برند و نوع سمعک است.

لذا توصیه می شود حتما سمعک را مراکز معتبر و کلینیک هایی شنوایی شناسی و تحت نظر متخصص شنوایی و تجویز سمعک، خریداری نمایند. بی شک ادیولوژیست بهترین فرد برای انجام این کار است. اما همچنین مواردی که باید حتما قبل از خرید سمعک در نظر گرفت شامل موارد زیر است که به صورت مختصر ذکر می شوند :

 • نوع تکنولوژی به کار رفته در سمعک
 • ضدآب بودن اجزاء داخلی و خارجی سمعک
 • وایرلس بودن  سمعک
 • توانایی ارتباط بی سیم یا با سیم با اکسسوری های سمعک ها
 • دسترسی به تنظیم کردن سمعک از طریق موبایل
 • نوع باتری و میزان عمر آن برای استفاده بهتر
 • دوام و محکم بودن سمعک
 • ظاهر سمعک و تناسب با رنگ پوست و مو
 • در نظر گرفتن شرایط کاری و شغلی برای انتخاب سمعک
 • تفاوت انتخاب سمعک در افراد مختلف و نیز سنین مختلف
 • گارانتی سمعک و خدمات پس از فروش آنها
 • خدمات پس از فروش سمعک

خدمات کلینیک شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر:

کلینیک شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر، تحت مدیریت مستقیم جناب آقای دکتر ایوب ولدبیگی متخصص شنوایی، تعادل و تجویز سمعک، یکی از بهترین مراکز شنوایی شناسی و تجویز سمعک در شمال تهران می باشد. خدماتی که در این مرکز برای افرادی که سمعک دریافت می کنند به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

 • گارانتی بین المللی بی قید و شرط سمعک ها به مدت (۲ سال)
 • خدمات تنظیم پس از فروش سمعک ها  به مدت (۵ سال)
 • تنظیم رایگان تمام سمعک های تجویزی  به مدت (۵ سال)
 • خدمات پس از فروش تمام سمعک ها به مدت (۸ سال)
 • ارزیابی پایه و تخصصی شنوایی برای  تجویز سمعک 
 • امکان استفاده ۱۰ روزه از سمعک به صورت آزمایشی 
 • مشاوره تخصصی سمعک برای انواع کم شنوایی ها
 • ارائه باتری تمام سمعک های تجویزی به مدت ۲ سال 
 • ارائه یک عدد تستر باتری برای سمعک های تجویزی 
 • ارائه مدارک لازم برای بیمه همه سمعک های تجویزی 
 • ضمانت بهترین کیفیت صدا با استفاده از بهترین سمعک 
 • همکاری با تمامی بیمه هایی که تعرفه خرید سمعک دارند 
 • بهترین و عادلانه ترین قیمت سمعک موجود در بازار 
 • مشاوره و همکاری با پزشک گوش و حلق و بینی برای تایید بیمه 
 • امکان اقساطی کردن هزینه سمعک با توجه به شرایط افراد 
 • امکان تهیه برخی سمعک ها در همان روز مراجعه 
 • امکان تجویز سمعک در منزل برای شهروندان تهرانی 

مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۲۲۶۴۸۲۷۰
۰۹۱۲۹۲۱۴۱۱۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *