instagram اینستاگرام
021 2264 8270

مشاوره رایگان تخصصی سمعک

مشاوره رایگان تخصصی سمعک

آگاهی از کم شنوایی و مشکلات ناشی از آن و همچنین شناخت در مورد سمعک و عملکرد آنها بدون شک نیازمند مشاوره های کاملا تخصصی است. از آنجاییکه برای خرید و استفاده از سمعک خود فرد نقش مهمی در انتخاب سمعک ها دارد لذا قبل از انتخاب سمعک ها، اگاهی در مورد مزایا و معایب انواع سمعک می تواند بسیار به افراد کم شنوا در استفاده بهینه از سمعک کمک کننده باشد.

از طرفی از آنجاییکه سمعک ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند شاید تنها استفاده از اینترنت برای جستجو سمعک و یا همچنین مشاوره گرفتن از افراد غیرحرفه ای منجر به خرید و تجویز ناموفق سمعک شود، به همین دلایل مشاوره گرفتن از منابع و افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند در درک مشکل کم شنوایی و همچنین آگاهی از سمعک ها و تکنولوژی های جدیدی که در این زمینه بوجود آمده است و نیز انتخاب مناسبترین سمعک، بسیار حائز اهمیت است.

 عوامل موثر برا انتخاب سمعک

عوامل بسیار زیادی در بروز کم شنوایی نقش دارد عواملی ازجمله پیرگوشی، در معرض سر و صدای بلند بودن، استفاده از داروهای سمی گوش، بیماری های اتوایمیون گوش داخلی، کری مادرزادی، ضربه، عفونت و …دهها عوامل دیگر باعث کم شنوایی می شوند. بسیاری از مشکلات شنوایی با درمان دارویی یا جراحی بهبود خواهند یافت و بخش مهمی از کم شنوایی ها از جمله کم شنوایی های حسی عصبی درمان قطعی دارویی یا جراحی ندارند. لذا هنگامیکه یک فرد دچار مشکل شنوایی می شود در مرحله ابتدایی بررسی کامل شنوایی و منشاء یابی است و در صورتیکه با درمان دارویی یا جراحی قابل درمان شدن باشد باید تحت نظر پزشک قرار گیرند. و چنانچه این عمل میسر نباشد استفاد از سمعک میتواند در رفع مشکل کم شنوایی بسیار کمک کننده باشد.

 

 

یکی دیگر از رسالت های کلینیک شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر این است که ، به افرادی که به نحوی اختلال شنوایی دارند به بهترین شکل ممکن چه از نظر ارزیابی شنوایی و چه مشاور و تجویز سمعک خدمت رسانی کند به همین دلیل افرادی که به کلینیک مراجعه می­کنند در ابتدا مورد ارزیابی تخصصی و کامل شنوایی قرار میگیرند سپس کم شنواییشان به زبانی بسیار ساده، برای آنها بازگو خواهد شد. مشکلاتی که با آن روبرو هستند و مشکلات و اختلالاتی که به تبع نوع و میزان کم شنوایی در آینده برای آنها اتفاق خواهد افتاد هم ترسیم خواهد شد.

مشاوره در کلینیک تهران صفیر

در ادامه مشاوره های تخصصی سمعک و  اطلاعات لازم در مورد همه سمعک های مورد نظر و متناسب با کم شنوایی به آنها داده می شود. در ادامه و پس از ارائه سمعک هم، قدم به قدم تا رسیدن به مرحله استفاده بهینه از سمعک ، در صورت لزوم مشاوره های تخصصی داده می شود. متخصصین کلینیک سمعک تهران صفیر، مشاوره های تخصصی خود را به صورت کاملا تخصصی و با جزییات در مورد بیشتر سمعک های خوب و به روز دنیا ، به صورت رایگان به شما خواهند داد. کافی است برای گرفتن این اطلاعات با ما تماس بگیرد و در تمام زمینه های مربوط به شنوایی و سمعک مشاوره دریافت کنید. در هنگام مشاوره اولیه تلفنی، در مورد سن ،جنس ، شغل میزان و نوع کم شنوایی از شما سوال خواهد شد و همچنین یک برآورد کلی در مورد سمعک هایی که مناسب فرد کم شنوا است داده خواهد شد. از نظر قیمتی هم اطلاعات لازم در مورد قیمت سمعک های موجود در ایران به افراد داده میشود. بنابراین چنانچه شما در مورد سمعک و خرید سمعک نیاز به مشاوره دارید با ماتماس بگیرید تا اطلاعات لازم و کافی در مورد خرید سمعک دریافت نمایید.

خدمات کلینیک شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر:

کلینیک شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر، تحت مدیریت مستقیم جناب آقای دکتر ایوب ولدبیگی متخصص شنوایی، تعادل و تجویز سمعک، یکی از بهترین مراکز شنوایی شناسی و تجویز سمعک در شمال تهران می باشد. خدماتی که در این مرکز برای افرادی که سمعک دریافت می کنند به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

 • گارانتی بین المللی بی قید و شرط سمعک ها به مدت (۲ سال)
 • خدمات تنظیم پس از فروش سمعک ها  به مدت (۵ سال)
 • تنظیم رایگان تمام سمعک های تجویزی  به مدت (۵ سال)
 • خدمات پس از فروش تمام سمعک ها به مدت (۸ سال)
 • ارزیابی پایه و تخصصی شنوایی برای  تجویز سمعک 
 • امکان استفاده ۱۰ روزه از سمعک به صورت آزمایشی 
 • مشاوره تخصصی سمعک برای انواع کم شنوایی ها 
 • ارائه باتری تمام سمعک های تجویزی به مدت ۲ سال 
 • ارائه یک عدد تستر باتری برای سمعک های تجویزی 
 • ارائه مدارک لازم برای بیمه همه سمعک های تجویزی 
 • ضمانت بهترین کیفیت صدا با استفاده از بهترین سمعک 
 • همکاری با تمامی بیمه هایی که تعرفه خرید سمعک دارند 
 • بهترین و عادلانه ترین قیمت سمعک موجود در بازار 
 • مشاوره و همکاری با پزشک گوش و حلق و بینی برای تایید بیمه 
 • امکان اقساطی کردن هزینه سمعک با توجه به شرایط افراد 
 • امکان تهیه برخی سمعک ها در همان روز مراجعه 
 • امکان تجویز سمعک در منزل برای شهروندان تهرانی 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *